aboutus
qc profili

Ekibimiz, arı ürünlerinin hammadde toplama ve seçiminde 30 yılı aşkın bir deneyime ve arı çiftliğimizle uzun süreli dostluk ilişkisi kurmaktadır. Her yıl 1000MT'den fazla ham bal mumu, 500MT arı poleni ve 80MT propolis topladık.

QC kontrolünden ve her parti ham balmumu kabul ettikten sonra, Laboratuvarımıza göre bunları A, B, C, D derecelerine bölecektir. bulutlanma noktası, asit değeri, paskalya değeri, sap dahil test sonucu. değer, hidro-karbon değeri. Üretim sırasında kalite denetçimiz örnekleme incelemesi yapacaktır. Müşteri talebine göre, mamulleri üçüncü makam laboratuarı için örnekleyin.

Laboratuvarımızda propolis içeriği, flavonoidler, ağır metal, antibiyotikler, pestisit kalıntısı, PAH vb. Üzerinde test yaparak kaliteyi kontrol ediyoruz. Ayrıca müşterilerimize örnek analiz, üçüncü taraf test kurumları (INTERTEK, EUROFIN gibi) sonuçları karşılaştırması yapmalarında yardımcı oluyoruz. ve ürün kalitesi istatistikleri ve analizleri vb. JET hava pulverizörü, propolis tozunun inceliğini, çıkış malzemelerinin prosesi sırasındaki sıcaklığı sağlamak ve daha sonra topaklanma riskini azaltmak için kullanılır.

Kalite garantisi:

Size örnekler gönderdiğimize dayanarak size kaliteli mal tedarik edeceğimize eminiz, herhangi bir sorun olduğunda lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, malları değiştireceğiz veya tarafımızca veya üçüncü test tarafından onaylandıktan sonra size para iade edeceğiz.

Sertifikalar
İletişim bilgileri