aboutus

Henan Super-Sweet Biotechnology Co., Ltd

Henan Super-Sweet Biotechnology Co., Ltd Henan Super-Sweet Biotechnology Co., Ltd Henan Super-Sweet Biotechnology Co., Ltd Henan Super-Sweet Biotechnology Co., Ltd Henan Super-Sweet Biotechnology Co., Ltd
1 2 3 4 5
İş türü: Üretici
Ana Pazar: Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Markalar: Süper tatlı
No. Çalışanları: 100~120
Yıllık satış: 10million-50million
Yıl kurulan: 2010
İhracat p.c: 80% - 90%
Hakkımızda
Giriş

Super-Sweet, Çin'in en büyük arı ürünleri üssü Changge'de bulunan profesyonel ve deneyimli bir arı ürünleri işletmesidir ve 1986 yılında kurucu endüstrisine giren kurucu, Çin'de arı kovanlarından arı poleni toplama işini başlattı. Şimdi arı ürünleri ve arıcılık malzemeleri araştırma, işleme ve pazarlamaya odaklanıyoruz.

İş güçlendikçe, 2010 yılında 800'den fazla bekecilik aleti bulunan tek durak tedarik platformu olarak müşterilerimize en kapsamlı arıcılık araç yelpazesini sağlayan arıcılık ekipmanlarına yatırım yapıyoruz.

Ürünlerimiz Amerika, Almanya, Fransa, İngiltere, İspanya, Türkiye, İtalya, Belçika, Yunanistan, Kanada, Avustralya, Yeni Zelanda, Orta Doğu ve 26'dan fazla ülkede popülerdir. Balmumu, arı poleni, propolis ve arı sütü üretiminde lider küresel tedarikçi olmaya adanmıştır.

Super-Sweet, genç ve enerjik bir ekibe sahiptir ve size profesyonel hizmet ve en iyi arı ürünlerini verimli bir şekilde sunacağınızdan emin olacaktır!

İçtenlikle hakkımızda soruşturma edilir!

Arı Propolis Bitmiş Ürünler Deposu:

Geçmiş

1986 yılında balmumu, arı poleni, propolis ve arı sütü hammaddelerini toplamak ve satmak için Changge jinfeng işleme fabrikası kuruldu.

2010 yılında ekibimiz giderek büyüyordu, balmumu ve propolis üretim tesisini tanıttık, her yıl 40MT'den fazla propolis hammaddesi ve 500MT balmumu tedarik ettik. kurmak.

İşler güçlendikçe, 2011'de 800'den fazla bekecilik aleti bulunan tek durak tedarik platformu olarak müşterilerimize en kapsamlı arıcılık araç yelpazesini sağlayan arıcılık ekipmanlarına yatırım yapıyoruz ve geliştiriyoruz.

“Süper Tatlı” markamızı yarattık ve 2015 yılında Henan Süper Tatlı Biyoteknoloji A.Ş. adını değiştirdik.

Şimdiye kadar, 20 yıldan fazla zengin tecrübeli çalışanı, QC'de yüksek akademik niteliklere sahip üstün yetenekleri ve ürün araştırma ve geliştirme departmanı, mükemmel Satış ekibini içeren etkin bir ekibiyle makul bir yetenek yapısına sahibiz.

En iyi ürün, en iyi hizmet, en iyi itibar, Henan Süper Tatlı Biyoteknoloji Co, Ltd Amerika, Almanya, Fransa, İngiltere, İspanya, Türkiye, İtalya, Belçika, Yunanistan, Kanada, Avustralya, Yeni Zelanda'da popülerdir. Orta Doğu ve 26'dan fazla ülke. Balmumu, arı poleni, propolis ve arı sütü üretiminde lider küresel tedarikçi olmaya adanmıştır. ve en güvenilir uzun vadeli partneriniz olmaya istekliyiz.

İçtenlikle hakkımızda soruşturma edilir!

Hizmet

Arıcılık ürünlerini ve arıcılık malzemelerini verimli bir şekilde tedarik edin!
Başlıca ürünlerimiz; balmumu, propolis, polen, arı sütü, balmumu tarak sacı, arı giyimi, arıcılık malzemeleri vb. Gelişmiş arı ürünleri üretim ve işleme ekipmanı ve tam kalite test tesisi ile balmumu için GMP atölyesi, hammadde toplama işlemlerinin genel olarak tespiti, üretim, satış sonrası, kaliteyi sağlamak.
1. küçük moq, ücretsiz numune, hızlı bir şekilde soruşturma cevap ve zamanında eylem için zamanında eylem
2. Ekonomi Ölçeği, fiyatınızın pazardaki rakibinizi yendiğini doğrulayın!
3. Kalite garantisi: ISO 9001, ABD-FDA, HACCP, TKY kalite kontrol ,, Çin Ticaret Muayene Bürosu
4. Profesyonel Taşımacılık Borçları .: zamanında daha düşük nakliye maliyetinde tam Teslimat ve Daha Hızlı Gönderim sağlamak

5. gelişmiş ve tam test tesisi ile 10 yıl Ar-Ge ekibi: Yeni teknoloji, daha fazla ürün çeşitliliği

6. Zengin deneyimli uluslararası satış ekibi: daha iyi fiyat, daha iyi kalite ve daha iyi hizmet.

Size en iyi fiyat, daha iyi sevice, yüksek kalite, hızlı teslimat ile ambalaj arı ürünleri ve arıcılık malzemeleri toplu temin edebiliyoruz. Müşterilerimizden% 100 memnun kaldık!

Propolis özüt tesisimiz:

Balmumu üretim tesisi ve bitmiş gösterisi:

Propolis süreci ve paketleme gösterisi:

Bitmiş arı ürünleri depo:

Ekibimiz

Ekibimiz, arı ürünleri hammadde toplama, üretim ve işleme departmanları, kalite kontrol ve ürün araştırma ve geliştirme, nakliye departmanı, uluslararası satış departmanı gibi 30'dan fazla yeteneğe sahiptir.

Arıcılık Malzemeleri atölyemiz ve depomuz:

Arıcılık takım atölyesi ve ekibi:

İletişim bilgileri